DORMAKABA – kierownik działu logistyki

Data publikacji: 2021-12-06

Firma: DORMAKABA

Stanowisko: kierownik działu logistyki

Miejscowość: Konstancin-Jeziorna

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

TWOJE ZADANIA:
• organizacja i koordynacja pracy działu logistyki oraz magazynu
• zapewnienie obsługi zleceń i profesjonalnej współpracy z klientami
• planowanie zakupów, analizowanie zapasów, optymalizacja gospodarki zapasami
• koordynacja współpracy z dostawcami zewnętrznymi
• monitorowanie wskaźników dla podległego działu i praca nad ich poprawą
• optymalizacja procesów operacyjnych w powierzonym obszarze, wdrażanie
usprawnień i nowych rozwiązań
• ścisła współpraca z działami handlowym i finansowym w celu zapewnienia
płynności procesów

TWOJE UMIEJĘTNOŚCI:
• wykształcenie wyższe (mile widziane o specjalności logistycznej)
• minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu działem logistyki
• praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem kilkunastoosobowym
• znajomości systemu Exact Globe lub SAP, w szczególności modułów Zamówienia, Zakupy, Gospodarka Magazynowa (warunek konieczny)
• praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów logistyczno – magazynowych
• znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
• umiejętność analitycznego myślenia, pracy z danymi, wyciągania wniosków
• samodzielności w działaniu i zaangażowanie w wykonywaną pracę

NASZA OFERTA:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o premię
• elastyczne godziny rozpoczęcia pracy pomiędzy 07.00 a 09.00
• bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej
• parking na Twój samochód/rower, bliskość przystanków autobusowych

O firmie

Dormakaba

Producent