doradca handlowy z jęz. włoskim, francuskim, niemieckim, norweskim lub czeskim

Data publikacji: 2024-03-04

Firma: OknoPlus

Stanowisko: doradca handlowy z jęz. włoskim, francuskim, niemieckim, norweskim lub czeskim

Miejscowość: Kraków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych zagranicznych partnerów handlowych,
  • fachowe doradztwo produktowe (stolarka otworowa i systemy osłony przeciwsłonecznej),
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • koordynowanie procesu realizacji zamówienia,
  • budowanie i utrzymywanie dobrej relacji z klientem biznesowym.

Nasze wymagania:

  • biegła znajomość języka włoskiego, francuskiego, niemieckiego, norweskiego lub czeskiego, pozwalająca na swobodną komunikację z klientem,
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie z zakresu pracy na podobnym stanowisku,
  • nastawienie na realizację założonych celów,
  • wysokie zdolności komunikacyjne ,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość branży budowlanej,
  • znajomość prawnych zagadnień sprzedaży eksportowej i wywozu towarów.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników, w tym zysku dla firmy,
  • szkolenia w zakresie handlowym i technicznym,
  • pakiet MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, ubezpieczenie grupowe,
  • dużą samodzielność w działaniu i realizacji celów.

O firmie

OknoPlus

Producent