CORTIZO – specjalista ds. wycen konstrukcji aluminiowych

Data publikacji: 2022-09-08

Firma: CORTIZO

Stanowisko: specjalista ds. wycen konstrukcji aluminiowych

Miejscowość: Radomsko

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Cortizo Sp. z o.o.,
firma przemysłowa z siedzibą w Radomsku, przynależąca do grupy Aluminios Cortizo, lidera w produkcji systemów aluminiowych dla architektury i budownictwa o rozwiniętej strukturze międzynarodowej, wysokiej kulturze technicznej i bardzo dobrej sytuacji finansowej

poszukuje pracownika na stanowisko

SPECJALISTA DS. WYCEN KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH

miejsce pracy: Radomsko

Zakres obowiązków:

– przygotowanie kosztorysów ofertowych dla klienta krajowego i zagranicznego;

– przygotowanie dokumentów techniczno – handlowych;

– analiza dokumentacji i wymogów technicznych związanych ze sporządzaniem ofert na konstrukcje aluminiowe;

– budowanie dobrych relacji z klientami;

– współpraca z innymi działami;

– dbanie o wizerunek firmy;

– wsparcie techniczne;

– współpraca z przedstawicielami handlowymi w terenie.

Oferujemy:

– przyłączenie się do firmy będącej liderem w branży aluminiowej, w pełni  rozwoju;

– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Oczekiwania wobec kandydata:

– wykształcenie średnie / wyższe techniczne (Budownictwo, Architektura, Inżynieria Budowlana);

– bardzo dobra znajomość programów do wyceny ślusarki aluminiowej typu LiczOkno (np. MBCad, PonzioTech, Yawal Constructor);

– znajomość oprogramowania typu CAD;

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

– samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

– umiejętność pracy w zespole;

– komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego

– prawo jazdy kat. B.

Prosimy o zgłaszanie się jedynie kandydatów spełniających powyższe wymagania.

Prosimy o zamieszczenie w ofercie klauzli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku  o Ochronie Danych Osobowych  Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).