AWILUX – pracownik Biura Obsługi Klienta PCV (rynek francuskojęzyczny)

Data publikacji: 2022-11-10

Firma: AWILUX

Stanowisko: pracownik Biura Obsługi Klienta PCV (rynek francuskojęzyczny)

Miejscowość: Leszno

Województwo: Wielkopolskie

Awilux Polska sp. z o.o., sp.k. wiodący producent okien, drzwi i  systemów przesuwnych w technologii aluminium i PVC, obecny  na rynku od 2006 roku,  poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta PCV (rynek francuskojęzyczny)
Miejsce pracy: Leszno

Zakres zadań:

– obsługa klienta z segmentu B2B,

– przygotowywanie ofert i zleceń zgodnych z zapytaniami klientów,

– doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań produktowych,

– budowanie relacji z klientami,

– bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.

Oczekiwania:

– znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,

– doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej – mile widziane,

– zmysł techniczny,

– dobra organizacja pracy,

– komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy :

– pracę w interesującym środowisku i dynamicznie rozwijającej się firmie,

– możliwość pozyskania nowej wiedzy i rozszerzenia swoich umiejętności,

– możliwość praktycznego wykorzystania znajomości języka obcego,

– możliwość zakupu produktów firmy do użytku własnego w cenach preferencyjnych,

– możliwość ubezpieczenia grupowego oraz dodatkowego pakietu opieki zdrowotnej dla pracownika i członków rodziny.

Osoby odnajdujące się w opisie wymagań zachęcamy do składania dokumentów (CV wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz numerem referencyjnym).  Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30 listopada 2022 na adres: rekrutacja@awilux.pl

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę AWILUX Polska sp. z o.o. sp.k. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na kompletne, wybrane oferty.