automatyk/mechanik/mechatronik

Data publikacji: 2024-04-19

Firma: Eko-Okna

Stanowisko: automatyk/mechanik/mechatronik

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • programowanie maszyn najnowszych generacji, jak Graf Synergi, Urban, Rotox, Elumatec,
  • usuwanie usterek programowych, elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych tak, by przerwy techniczne nie zaburzały procesów produkcyjnych,
  • Będziesz dbać o to, by sprzęty naszego parku maszynowego były stale sprawne i gotowe do produkcji okien i drzwi dla klientów na całym świecie.

Wymagania:

  • znajomość układów sterowania maszyn,
  • wykształcenie techniczne i wiedza z obszaru mechaniki, mechatroniki lub automatyki,
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • zdobywanie kolejnych kwalifikacji (takie jak: SEP, spawanie, obsługa podestów ruchomych) oraz poszerzanie wiedzy (m.in. podczas kilkustopniowych szkoleń BECKHOFF),
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV i znajomość programu TwinCAT.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie miesięczne i świąteczne,
  • umowę o pracę,
  • pracowniczy program emerytalny,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • stołówkę pracowniczą,
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych partnerów,
  • benefity dla rodziców.