asystent/asystentka zarządu

Data publikacji: 2024-07-23

Firma: Okno-Pol

Stanowisko: asystent/asystentka zarządu

Miejscowość: Mników

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Obowiązki:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura: obsługa recepcji i dbanie o sprawny obieg dokumentów oraz informacji,
  • organizacja spotkań biznesowych: koordynacja zebrań, wizyt gości i nadzór nad salkami konferencyjnymi,
  • korespondencja: zarządzanie obiegiem korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłkami kurierskimi,
  • zaopatrzenie biura: nadzór nad zaopatrzeniem i zamawianie materiałów biurowych oraz spożywczych.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kreatywność i pomysłowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • narzędzia pracy dostosowane do indywidualnych preferencji,
  • dofinansowanie Benefit System oraz prywatnej opieki medycznej,
  • dynamiczne środowisko pracy, pełne wyzwań i możliwości rozwoju.

CV prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@okno-pol.pl

O firmie

Okno-Pol

Producent