ALURON – przedstawiciel handlowy (sprzedaż farb do drewnianych okien i drzwi)

Data publikacji: 2022-09-08

Firma: ALURON

Stanowisko: przedstawiciel handlowy (sprzedaż farb do drewnianych okien i drzwi)

Miejscowość: Polska południowo-wschodnia

Województwo: Małopolskie, Opolskie, Śląskie

Branża: Dostawca

Przedstawiciel Handlowy (sprzedaż farb do drewnianych okien i drzwi)

Miejsce pracy: Polska południowo-wschodnia (małopolskie, śląskie, opolskie)

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu procesu lakierowania drewnianych okien i drzwi
  • Umiejętności sprzedażowe, handlowe i negocjacyjne
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów poza miejsce zamieszkania

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów do malowania drewnianych okien i drzwi
  • Prowadzenie  szkoleń u klientów z zakresu technologii lakierowania drewna
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kontrahentami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
  • Realizację celów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Analiza działań firm konkurencyjnych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i rzetelnej firmie, której produkty obecne są na wszystkich kontynentach
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i stanowiska
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwości współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży
  • Atrakcyjne ubezpieczenie
  • Bezpłatne porady prawne
  • Karnety na mecze PlusLigi – drużyny siatkarskiej Aluron- CMC Warta Zawiercie

Chcesz wiedzieć więcej?

Zadzwoń: 696 625 341

Chcesz z nami pracować?

Nie trać czasu wyślij CV: rekrutacja@aluron.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych w obecnych i przyszłych procesach rekrutacyjnych, organizowanych przez Aluron Sp. z o. o.’ Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz: http://www.aluron.pl/pl/polityka-prywatnosci/