ALUPLAST – operator maszyn

Data publikacji: 2022-05-27

Firma: ALUPLAST

Stanowisko: operator maszyn

Miejscowość: Poznań

Województwo: Wielkopolskie

Branża: Dostawca

Aluplast to największy w Polsce producent systemów okiennych z PVC. Każdego dnia wytwarzamy tysiące metrów profili, z których powstaną okna montowane w domach na całym świecie. W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Najlepsi Polscy Pracodawcy magazynu Forbes. 30% naszych Pracowników jest z nami dłużej niż 10 lat. W naszych zespołach łączymy ludzi różnego wieku, wykształcenia, narodowości, płci, bo wierzymy w ich potencjał.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

miejsce pracy: Poznań
wynagrodzenie: 4 950 ‐ 7 200 zł brutto /mc

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Kontrolujesz działanie obsługiwanej maszyny produkcyjnej
  • Wprowadzasz na bieżąco konieczne zmiany parametrów pracy maszyny
  • Sporządzasz raport produkcji
  • Pracujesz w systemie zmianowym ( 3 zmianowym lub 3-zmianowym 4-brygadowym)

Nasze wymagania:

  • Masz wykształcenie min. zawodowe
  • Masz zmysł techniczny
  • Masz doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych
  • Dobrze, jeśli pracowałeś już na maszynach do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Szukasz dobrej pracy na stałe? Sprawdź nas.

Oferujemy:
ogloszenie-pracuj-aluplast

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj

O firmie

Aluplast

Dostawca