ALSECCO – kierownik linii produkcyjnej

Data publikacji: 2021-03-29

Firma: ALSECCO

Stanowisko: kierownik linii produkcyjnej

Miejscowość: Nysa

Województwo: Opolskie

Branża: Producent

U nas znajdziesz tylko przejrzyste zadania:

nadzór nad całością przebiegu produkcji
kontrola funkcjonowania procesów i procedur na produkcji
zapewnienie organizacji pracy, odpowiedzialność za stan i poziom techniczny oraz bezpieczeństwo podległych pracowników
nadzór nad przestrzeganiem norm jakościowych i ilościowych oraz przestrzeganiem planu produkcyjnego
wsparcie przy wprowadzaniu zmian i usprawnień procesów produkcyjnych
uczestniczenie w podnoszeniu kompetencji zespołu produkcyjnego

Otwórz się na rozwój swojej kariery w Alsecco, jeśli:

posiadasz doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
znasz podstawy LEAN Management
jesteś ukierunkowany/a na ciągłe doskonalenie
posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i jesteś otwarty/a na współpracę z innymi
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole to Twoje drugie imię
potrafisz pracować pod presją czasu

Zobacz więcej i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

umowę o pracę
ubezpieczenie na życie
prywatną opiekę medyczną
atrakcyjne zarobki
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
bony na święta
bilety na wydarzenia kulturalne
fundusz socjalny
parking rowerowy i samochodowy
wspólne inicjatywy (drzewko marzeń, drużyna piłkarska)