ABM Jędraszek – Specjalista ds. handlowych

Data publikacji: 2021-04-17

Firma: ABM Jędraszek

Stanowisko: Specjalista ds. handlowych

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Zatrudnimy osobę do działu handlowego na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska:

  • Realizowanie polityki handlowej firmy
  • Profesjonalna obsługa handlowa klientów
  • Przyjmowanie i administrowanie dokumentacji dotyczącej zamówień klientów
  • Prace związane z pozyskiwaniem i obsługą klientów
  • Kompletowanie dokumentacji wyjazdowej, fakturowanie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office biegła obsługa komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na systemach ERP
  • bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista, sumienność i dokładność
  • gotowość do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu oferowanych produktów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet szkoleń handlowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl

z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).