ABM JĘDRASZEK – pracownik produkcyjny

Data publikacji: 2023-03-18

Firma: ABM Jędraszek

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

  •  przygotowanie i montaż elementów składowych okna
  •  wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią
  • prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

Wymagania:

  •  zmysł techniczny i zdolności manualne
  •  staranność w wykonywanych pracach
  • odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży będzie dużym atutem
  • oczekujemy profesjonalizmu, sumienności i zaangażowania

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
  •  szkolenie wdrażające i wsparcie merytoryczne
  •  Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
(RODO).”