ABAKUS – regionalny kierownik sprzedaży

Data publikacji: 2020-06-24

Firma: ABAKUS

Stanowisko: regionalny kierownik sprzedaży

Miejscowość: Białystok

Województwo: Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Pomorskie, Wielkopolskie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na podległym regionie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • negocjowanie warunków handlowych
  • efektywne planowanie i przeprowadzanie wizyt u klientów

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • doświadczenie w branży stolarki okiennej ( minimum 2 lata )
  • kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność organizacji pracy , dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie od 5000 zł netto
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę od początku zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy – (samochód, laptop, telefon)