Nowy zarząd w centrali Guardiana

Red.: |Data publikacji:

Ron Vaupel, prezes i dyrektor generalny w Guardian Industries, przejął właśnie stery także w Guardian Glass, największej spółce koncernu.

Ron Voupel

W zarządzie Guardiana w USA zmienił się zarząd. Z firmy Guardian Glass, należącej do koncernu Guardian Industries, odszedł dotychczasowy prezes Kevin Baird, który zarządzał firmą od 2014 r. Na jego miejsce został wybrany Ron Vaupel. Jest on jednocześnie od 2013 r. prezesem i dyrektorem generalnym firmy Guardian Industries. Ron Vaupel przeszedł do Guardiana z innego koncernu, Koch Industries, gdzie zajmował także stanowiska w zarządzie. Rok wcześniej, bo w 2012 Koch Industries kupiło pakiet mniejszościowy udziałów Guardian Industries. Transakcja przejęcia została sfinalizowana w 2017 r.

W Guardian Glaass zmiany są także na niższych szczeblach zarządu. Rick Zoulek i Guus Boekhoudt zostali mianowani wiceprezesami. Pierwszy z nich będzie nadzorował działalność Guardiana w Amerykach – Północnej, Środkowej i Południowej, a Guus Boekhoudt, który dotychczas zajmował się rynkami europejskimi i azjatyckimi, teraz dodatkowo obejmie kontrolę nad Bliskim Wschodem i Afryką. Guardian podkreśla, że zmiany wchodzą w życie natychmiast. 

Guus Boekhoudt

 

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1