Nowy showroom Dierre Polska

Red.: |Data publikacji:

Firma Dierre Polska otworzyła 18 maja w Warszawie swój showroom, w którym klienci mogą zobaczyć na żywo bogatą ofertę produktów w kilkunastu konfiguracjach. W uroczystości udział wzięli m.in. Rui Carreira, prezes Dierre Polska oraz Dominik Eymontt z Biura Architektonicznego FS&P Arcus, które zaprojektowało tę przestrzeń ekspozycyjną.

Nowy showroom Dierre Polska mieści się w industrialnej części Rembertowa przy ulicy Chełmżyńskiej 180G. Na 140 mkw. przestrzeni wystawowej klienci Dierre Polska klienci mogą zobaczyć drzwi wyeksponowane w sposób odzwierciedlający końcowy montaż we wnętrzach.

Rui Carreira, prezes Dierre Polska:

Po raz kolejny wyróżniamy się w branży i jako pierwsi w Polsce eksponujemy nasze drzwi w unikatowy sposób, który ułatwi naszym klientom dobór produktów do wymagań projektowych i stylu danego wnętrza.

Rui Carreira, prezes Dierre Polska

Showroom, zaprojektowany przez zespół Arkadiusza Janowicza, Dominika Eymontta i Karoliny Piaścik z pracowni FS&P Arcus Architekci, stał się nie tylko wizytówką firmy, ale też miejscem spotkań i pracy dla inwestorów, deweloperów, projektantów oraz architektów.

Dominik Eymontt, Partner i Członek Zarządu Biura Architektonicznego FS&P Arcus:

Showroom firmy Dierre został zaprojektowany z myślą o jak najlepszym wyeksponowaniu produktów firmy Dierre. Staraliśmy się stworzyć prostą, elegancką i zgeometryzowaną przestrzeń ekspozycyjną, która pozwoli klientom skupić się na dokonaniu wyboru. Centralny punkt salonu, zaakcentowany kolorowym, dekoracyjnym siedziskiem i efektownym oświetleniem to miejsce, skąd można zobaczyć wszystkie eksponowane drzwi. Punktowe użycie koloru w kontraście do przeważającej, stonowanej i monochromatycznej kolorystyki ścian pozwoliło na podkreślenie najważniejszych stref funkcjonalnych ekspozycji, mówi .

Podczas otwarcia showroomu zaprezentowano nowość w katalogu tego włoskiego producenta – drzwi inwestycyjne płaszczowe przeciwpożarowe New Idra. Na polskim rynku zadebiutowały one na początku tego roku. Sporo uwagi poświęcono również na prezentację drzwi HIBRY, flagowego produktu w ofercie Dierre.

Zobacz również

Nie tylko w Polsce pogarsza się sytuacja firm budowlanych

Nie tylko w Polsce pogarsza się sytuacja firm budowlanych

Choć koniunktura w lipcu była na zbliżonym poziomie do czerwca, najwyższy pesymizm panuje w Polsce wśród firm budowlanych. W Niemczech z kolei odnotowywana jest fala rezygnacji z wielu projektów budowlanych.

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

1