Nowy magazyn Fenzi także dla klientów w Polsce

Red.: |Data publikacji:

Fenzi Group otworzył w czerwcu w Tribiano pod Mediolanem nowe centrum logistyczne. Skorzystają z niego klienci m.in. w Polsce.

Nowe centrum logistyczne to budynek, w którym produkty będą magazynowane i stąd wysyłane do odbiorców we Włoszech i za granicą. Obiekt ma 15 tys. mkw. i jest w wysokim stopniu zautomatyzowany. Jak informuje Fenzi, otwarcie magazynu pozwoli na szybszą obsługę klientów, przy maksymalnej optymalizacji czasu i większej wydajności procesów. Przed inwestycją, wyroby były przechowywane w kilku oddzielnych budynkach, teraz znajdują się w zintegrowanym centrum logistycznym.

Nowy magazyn Fenzi Group w Tribiano pod Mediolanem.

W Polsce włoska grupa ma swój oddział w Jaworznie – Fenzi Polska, a także sprzedaje wyroby poprzez Alu-Pro Polska. Poza tym do odbiorców w naszym kraju trafiają produkty wysyłane bezpośrednio z Włoch, z siedziby pod Mediolanem. Otwarcie nowego centrum logistycznego wpłynie również na sprawniejszą obsługę klientów w Polsce. Fenzi jest dostawcą komponentów do szkła, przede wszystkim uszczelniaczy do szyb zespolonych.

Zobacz również

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System zakończył kwartał dwoma patentami na szyby

ML System podliczył wyniki handlowe z I kwartału. Firma odnotowała spadek wartości przychodów ze sprzedaży.

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Niższa wartość zamówień w Mercorze

Grupa Mercor pozyskała w kwietniu zamówienia o wartości niższej o 18 proc. w stosunku analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro i Saint-Gobain chcą wspólnie minimalizować ślad węglowy

Hydro Building i Saint-Gobain nawiązały współpracę na polu niskoemisyjnych fasad. Obie firmy będą współpraować by zmniejszyć ślad węglowy.

1