Nowy magazyn Fenzi także dla klientów w Polsce

Red.: |Data publikacji:

Fenzi Group otworzył w czerwcu w Tribiano pod Mediolanem nowe centrum logistyczne. Skorzystają z niego klienci m.in. w Polsce.

Nowe centrum logistyczne to budynek, w którym produkty będą magazynowane i stąd wysyłane do odbiorców we Włoszech i za granicą. Obiekt ma 15 tys. mkw. i jest w wysokim stopniu zautomatyzowany. Jak informuje Fenzi, otwarcie magazynu pozwoli na szybszą obsługę klientów, przy maksymalnej optymalizacji czasu i większej wydajności procesów. Przed inwestycją, wyroby były przechowywane w kilku oddzielnych budynkach, teraz znajdują się w zintegrowanym centrum logistycznym.

Nowy magazyn Fenzi Group w Tribiano pod Mediolanem.

W Polsce włoska grupa ma swój oddział w Jaworznie – Fenzi Polska, a także sprzedaje wyroby poprzez Alu-Pro Polska. Poza tym do odbiorców w naszym kraju trafiają produkty wysyłane bezpośrednio z Włoch, z siedziby pod Mediolanem. Otwarcie nowego centrum logistycznego wpłynie również na sprawniejszą obsługę klientów w Polsce. Fenzi jest dostawcą komponentów do szkła, przede wszystkim uszczelniaczy do szyb zespolonych.

Zobacz również

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Firmy prowadzące działalność w Ukrainie notują wzrost popytu. Polskie firmy planują także tam inwestycje.

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Jedną z inwestycji firmy Eko-Okna był zakup akcji Rafako - producenta kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki.

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Tematem przewodnim targów Fastener Poland będzie ekologia. Odbędą się 18-19 października 2023 w EXPO Kraków.

1