Nowi dyrektorzy w Peteckim

Red.: |Data publikacji:

W Peteckim od września zaszły duże zmiany w zarządzie. Pracę rozpoczął nowy dyrektor zarządzający i marketingu.

Od września dyrektorem zarządzającym w Grupie Petecki został Piotr Nowarski. Ma bardzo bogate doświadczenie, jeśli chodzi o zarzadzanie w firmach zajmujących się produkcją stolarki otworowej. Pracował w ostatnich latach przede wszystkim w All Windows z Nysy, gdzie był wiceprezesem i w Eko-Oknach.

Z kolei Tomasz Popielawski od początku września został dyrektorem marketingu i PR. Odpowiada za wdrożenie i realizację nowej strategii marketingowej firmy oraz za komunikację i wizerunek. Tomasz Popielawski ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy w marketingu i PR. Ostatnio związany był z Ceramiką Paradyż. Jest absolwentem Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, a także członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1