Nowe kadry we włocławskim Anwisie

Red.: |Data publikacji:

Anwis z Włocławka, czołowy producent segmentu osłon, poinformował o zmianach w składzie zarządu. Na fotel prezesa powrócił menadżer, który piastował to stanowisko kilka lat temu. 

Dotychczas prezes zarządu, Radosław Kuźma porozumiał się z Radą Nadzorczą i ustąpił ze stanowiska. Od 1 października zastąpi go „poprzedni” prezes, Bartosz Marczuk, który piastował już to stanowisko w latach 2016-2020. W składzie zarządu pozostał szef finansowy spółki, Bartosz Tafliński, a dokooptowano do składu dyrektora operacyjnego, Lucjana Kornickiego.

Jeszcze przed pandemią, w roku 2019 Bartosz Marczuk mówił o swojej wizji działania firmy:

Od początków działalności postawiliśmy na wysoką jakość produktów i tej zasadzie wierni pozostajemy do dzisiaj. Nasze osłony przeciwsłoneczne produkujemy na bazie najlepszych komponentów pochodzących w większości od wiodących producentów europejskich i światowych oraz produkcji własnej. Wysoka jakość naszych osłon oraz dobry serwis sprawiają iż mamy tysiące zadowolonych klientów na świecie (w ponad 40-tu krajach), wracających do nas z kolejnymi zamówieniami.

Firma inwestuje również w relacje z młodymi ludźmi – swoimi potencjalnymi pracownikami. Niedawno gościła u siebie uczniów miejscowego technikum z klasy o specjalności technik-logistyk. Uczniowie zwiedzili zakład, obserwując pracę w działach produkcyjnych, magazynowych i w pionie sprzedaży. Zostali zapoznani z procesami produkcyjnymi, nowymi technologiami, produktami firmy i niezbędnymi do ich wytworzenia surowcami a także kulturą organizacji. Izabela Krzeszewska-Rykowska, dyrektor ds. kadr w Anwisie, przedstawiła przyszłym technikom historię włocławskiej firmy oraz jej wartości, a także możliwości zatrudnienia i awansu.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1