Nowe kadry we włocławskim Anwisie

Autor: |Data publikacji:

Anwis z Włocławka, czołowy producent segmentu osłon, poinformował o zmianach w składzie zarządu. Na fotel prezesa powrócił menadżer, który piastował to stanowisko kilka lat temu. 

Dotychczas prezes zarządu, Radosław Kuźma porozumiał się z Radą Nadzorczą i ustąpił ze stanowiska. Od 1 października zastąpi go „poprzedni” prezes, Bartosz Marczuk, który piastował już to stanowisko w latach 2016-2020. W składzie zarządu pozostał szef finansowy spółki, Bartosz Tafliński, a dokooptowano do składu dyrektora operacyjnego, Lucjana Kornickiego.

Jeszcze przed pandemią, w roku 2019 Bartosz Marczuk mówił o swojej wizji działania firmy:

Od początków działalności postawiliśmy na wysoką jakość produktów i tej zasadzie wierni pozostajemy do dzisiaj. Nasze osłony przeciwsłoneczne produkujemy na bazie najlepszych komponentów pochodzących w większości od wiodących producentów europejskich i światowych oraz produkcji własnej. Wysoka jakość naszych osłon oraz dobry serwis sprawiają iż mamy tysiące zadowolonych klientów na świecie (w ponad 40-tu krajach), wracających do nas z kolejnymi zamówieniami.

Firma inwestuje również w relacje z młodymi ludźmi – swoimi potencjalnymi pracownikami. Niedawno gościła u siebie uczniów miejscowego technikum z klasy o specjalności technik-logistyk. Uczniowie zwiedzili zakład, obserwując pracę w działach produkcyjnych, magazynowych i w pionie sprzedaży. Zostali zapoznani z procesami produkcyjnymi, nowymi technologiami, produktami firmy i niezbędnymi do ich wytworzenia surowcami a także kulturą organizacji. Izabela Krzeszewska-Rykowska, dyrektor ds. kadr w Anwisie, przedstawiła przyszłym technikom historię włocławskiej firmy oraz jej wartości, a także możliwości zatrudnienia i awansu.

Zobacz również

Dekarz wicemistrzem Europy, biegi niepodległości – branża stolarki wspiera sport

Dekarz wicemistrzem Europy, biegi niepodległości – branża stolarki wspiera sport

Firmy branży stolarki od lat są solidnym wsparciem dla wszelkich inicjatyw sportowych w naszym kraju. Zebraliśmy najświeższe aktywności. W tym odcinku piszemy głównie o mniejszych firmach z naszego świata, które sponsorują lokalne drużyny i wydarzenia sportowe.

Międzynarodowa konferencja Roto tym razem w Polsce

Międzynarodowa konferencja Roto tym razem w Polsce

Międzynarodowy Dzień Prasy Branżowej to coroczne wydarzenie organizowane przez Roto Frank Holding AG. W tym roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Polsce.

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Zakończyła się 6. edycja Forum Biznesu organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli branży stolarki.