Nowe, duże salony ze stolarką

Red.: |Data publikacji:

Dystrybutorzy okien i drzwi, ale także producenci otwierają nowe salony ze stolarką. Są to placówki o powierzchni przekraczającej zwykle 300 mkw.

Impet w Miliczu

W połowie września Grupa Impet otworzyła sklep w Miliczu na Dolnym Śląsku. Grupa zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej z PCW, aluminium i drewna, a także rolet i bram. Nowa placówka ma powierzchnię 300 mkw. Znajduje się tu bogata ekspozycja; firma jest dystrybutorem m.in. Drutexu, Wiśniowskiego, Erkado, Porty, Wikędu, Selta, DRE, Adamsa czy Plastimetu. W sklepie oferowany jest montaż, serwis, a także profesjonalne doradztwo.

all windows salon NysaStolarkę drzwiową klienci mogą także kupić w nowych sklepach sieci Mrówka. Na początku września otwarty został salon w Wieruszowie w województwie łódzkim. Ma on powierzchnię 1500 mkw., a obsługą zajmuje się 27 osób.

Od czerwca zaś działa salon sprzedaży All Windows Group. Znajduje się on w Nysie, gdzie również jest siedziba producenta stolarki. Powierzchnia sklepu wynosi 360 mkw. i jest w nim strefa ekspozycyjna, w której firma prezentuje swój pełen asortyment. W tym sklepie oferowane są także doradztwo, montaż i serwis.

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1