Dystrybutorzy okien i drzwi, ale także producenci otwierają nowe salony ze stolarką. Są to placówki o powierzchni przekraczającej zwykle 300 mkw.

W połowie września Grupa Impet otworzyła sklep w Miliczu na Dolnym Śląsku. Grupa zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej z PCW, aluminium i drewna, a także rolet i bram. Nowa placówka ma powierzchnię 300 mkw. Znajduje się tu bogata ekspozycja; firma jest dystrybutorem m.in. Drutexu, Wiśniowskiego, Erkado, Porty, Wikędu, Selta, DRE, Adamsa czy Plastimetu. W sklepie oferowany jest montaż, serwis, a także profesjonalne doradztwo.
Stolarkę drzwiową klienci mogą także kupić w nowych sklepach sieci Mrówka. Na początku września otwarty został salon w Wieruszowie w województwie łódzkim. Ma on powierzchnię 1500 mkw., a obsługą zajmuje się 27 osób.
Od czerwca zaś działa salon sprzedaży All Windows Group. Znajduje się on w Nysie, gdzie również jest siedziba producenta stolarki. Powierzchnia sklepu wynosi 360 mkw. i jest w nim strefa ekspozycyjna, w której firma prezentuje swój pełen asortyment. W tym sklepie oferowane są także doradztwo, montaż i serwis.
Zobacz również
Velux Polska świętuje 35-lecie
W piątek 21 listopada mieliśmy okazję wspólnie z Velux Polska celebrować jubileusz 35-lecia obecności marki na polskim rynku. Wydarzenie, które miało bardzo efektowną oprawę, odbyło się w hotelu Narvil w Serocku.
Który producent okien był najbardziej aktywny w mediach społecznościowych?
Drutex, Krishome i OknPlus to producenci okien najbardziej aktywni w mediach społecznościowych w październiku.
Ósma edycja akcji firmy CAL „Drzewo za drzwi”
13 października 2025 r. w malowniczym Nadleśnictwie Płaska już po raz ósmy odbyła się akcja „Drzewo za drzwi”, organizowana przez firmę CAL.


