Nowe drzwi Assa Abloy i LG zrewolucjonizują reklamy displayowe?

Red.: |Data publikacji:

Firmy Assa Abloy Entrance Systems i LG Electronics Inc. podpisały umowę w ramach której opracują nowe drzwi przesuwne, wyposażone w przezroczyste ekrany OLED.  Przyniesie to zupełnie nowe możliwości dla branży reklamowej.

Oficjalne podpisanie umowy o współpracy nastąpiło 8 grudnia 2020 r. LG Electronics Inc. (LG), to południowokoreańska firma, specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej, produktów multimedialnych i wyświetlaczy. Nowa generacja wyświetlaczy będzie montowana na bestsellerowych modelach drzwi przesuwnych firmy Assa Abloy.

– Stworzy to nowe możliwości dla sprzedawców, budynków komercyjnych i przedsiębiorstw w zakresie wyświetlania reklam, komunikatów i pozdrowień dla klientów, odwiedzających, czy pracowników wchodzących do budynku – skomentował Mikael Carleson, prezes rozwiązań drzwiowych dla pieszych w Assa Abloy.

Drzwi automatyczne będą mogły wyświetlać obrazy i filmy w wysokiej rozdzielczości. Ekrany OLED firmy LG (model 55EW5G) będą oferowane razem z oprogramowaniem SuperSign Solutions do zintegrowanego zarządzania treścią. Nowe drzwi będą znacznie bardziej przejrzyste niż wyposażone w wyświetlacze LCD, dzięki czemu będą płynnie i naturalnie wtapiać się w otoczenie, odtwarzając dokładne kolory z zachowaniem dużej jasności i wysokiego kontrastu. Produkt ma również oferować wysoką trwałość i zwiększone bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu szkła hartowanego.

– Innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy. Jestem naprawdę dumny, że razem z firmą LG możemy zaoferować naszym klientom ten przełomowy produkt – powiedział Christopher Norbye, wiceprezes wykonawczy i szef działu systemów wejściowych w Assa Abloy.

 

Zobacz również

Szwajcarski rynek się kurczy

Szwajcarski rynek się kurczy

Z podsumowania szwajcarskiego rynku stolarki za 2022 rok wynika, że od kilku lat regularnie spada produkcja okien w tym kraju. Pocieszeniem może być fakt, że stolarka drewniana i ślusarka aluminiowa notują rekordowe wyniki.

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych czeka stagnacja

Segment bram przemysłowych będzie notował spadki popytu. W najbliższych latach wzrost wolumenu sprzedaży będzie maksymalnie na 1,7 proc.

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Niemcy: wzrost na rynku drzwi wejściowych

Jak wynika z danych zebranych przez instytut badań rynku Branchenradar.com, rynek zewnętrznych drzwi wejściowych w Niemczech w 2022 roku urósł, ale nie za sprawą wzrostu popytu.

1