Norm Slide w stylu industrialnym

Red.: |Data publikacji:

Wiodący producent stolarki otworowej z Kornic wprowadza do swojej oferty systemów przesuwnych nowość. Norm Slide to najnowsze wewnętrzne drzwi przesuwne wykonane ze stali.

Eko-Okna S.A. to niekwestionowany specjalista w opracowywaniu coraz to nowszych i zaawansowanych technologicznie produktów. Dostępne w jego ofercie systemy przesuwne cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oraz chcąc wzbogacić ten segment produktów wprowadzono drzwi przesuwne wykonane ze stali.

 

Drzwi przesuwne to przede wszystkim wygoda użytkowania i swoboda w aranżacji przestrzeni. W aktualnej ofercie posiadamy już systemy przesuwne wykonane z drewna, aluminium czy PVC. Do tego asortymentu wprowadzamy stalowe drzwi przesuwne Norm Slide, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom stylu industrialnego. – mówi Michał Maciejewski, dyrektor zarządzający pionu handlowo zakupowego

Nowy wewnętrzny system przesuwny może być instalowany na ścianach lub sięgać od podłogi do sufitu. Jego funkcjonalność rozszerza pakiet dodatków, w których uwagę zwraca domykacz Silent-Stop łagodnie zatrzymujący skrzydła.
Wysoki poziom estetyki zapewniają anodowane lub lakierowane w kolorze drzwi maskownice ścienne z zaślepkami, które dostępne są w wersji standardowej lub płaskiej w zależności od sposobu instalacji drzwi.

Drzwi stalowe Norm Slide to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą stworzyć niepowtarzalny, nieco industrialny wystrój pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w biurach, salonach oraz miejscach, w których z różnych względów nie ma możliwości montażu tradycyjnie otwieranych drzwi. Eko-Okna nade wszystko stawiają na jakość. Dlatego też nowe drzwi wykonane są ze stali najwyższej klasy i z dbałością o szczegóły.

Parametry:
głębokość zabudowy – 40 mm
maksymalna waga skrzydła  – 120 kg
liczba skrzydeł –  1-2

Zobacz również

Eleganckie pochwyty do drzwi

Eleganckie pochwyty do drzwi

Firma Wala ma w ofercie pochwyty do drzwi z drewnianymi tralkami. Można je montować również na drzwiach ze szkła, za...

Czy czeka nas rewolucja na rynku chemii budowlanej?

Czy czeka nas rewolucja na rynku chemii budowlanej?

Dow planuje wprowadzić w przyszłym roku do sprzedaży silikon "neutralny węglowo". Produkt będzie przeznaczony do fasad i szyb zespolonych.

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Osłony wewnętrzne: w poszukiwaniu estetyki i komfortu

Wśród nowości w branży osłon wewnętrznych wyróżnia się obudowa kryjąca górne mechanizmy oraz system pozwalający na ustawienie zbieżności pasów roletki dzień-noc. Powoli, ale systematycznie postępuje automatyzacja.

1