Nasze webinarium o nowościach na sezon 2020 już dziś!

Red.: PG |Data publikacji: 2020-05-10

W ostatnich miesiącach odwołano wiele imprez branżowych, w tym kluczowe wydarzenia targowe. Firmy poszukują zatem alternatywnych form prezentacji swoich nowości na sezon 2020. Dlatego zapraszamy naszych czytelników w podróż po nowościach ze świata stolarki! Ich prezentacja została przygotowana w nowoczesnej formie webinarium.

Dziś o godz. 10:30 startujemy z drugą częścią webinarium “Nowości na sezon 2020” – zachęcamy do wspólnego oglądania i aktywnego uczestnictwa. Zapis na webinarium nie wymaga rejestracji. Wydarzenia dostępne jest TUTAJ

Spotkajmy się wszyscy online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo!

Zapis pierwszej części webinarium Nowości na Sezon 2020 oraz Norymberga Webinar dostępne są TUTAJ.

Zobacz również

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Bytowski Drutex przekroczy w tym roku próg miliarda zł przychodów, a jak zapewnia kierownictwo firmy przekroczony również zostanie próg 100 milionów zł wypracowanego zysku netto.

Awilux przekroczył sto milionów

Awilux przekroczył sto milionów

Dobre wieści płyną z Leszna, z Awiluxu. Pomimo okresu pandemii producent ten zamyka rok 2020 niemal 20-procentowym wzrostem, przekraczając nawet zakładany 100-milionowy poziom przychodów.

Sanok Rubber notuje wzrost w przychodach

Sanok Rubber notuje wzrost w przychodach

Sanok Rubber podał do wiadomości wyniki z trzech kwartałów. W tym roku przychody ze sprzedaży wyniosły 706,11 mln zł. Sanok Rubber podaje także dane handlowe dotyczące uszczelek do stolarki.

1