Nasze webinarium o nowościach na sezon 2020 już dziś!

Autor: |Data publikacji:

W ostatnich miesiącach odwołano wiele imprez branżowych, w tym kluczowe wydarzenia targowe. Firmy poszukują zatem alternatywnych form prezentacji swoich nowości na sezon 2020. Dlatego zapraszamy naszych czytelników w podróż po nowościach ze świata stolarki! Ich prezentacja została przygotowana w nowoczesnej formie webinarium.

Dziś o godz. 10:30 startujemy z drugą częścią webinarium „Nowości na sezon 2020” – zachęcamy do wspólnego oglądania i aktywnego uczestnictwa. Zapis na webinarium nie wymaga rejestracji. Wydarzenia dostępne jest TUTAJ

Spotkajmy się wszyscy online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo!

Zapis pierwszej części webinarium Nowości na Sezon 2020 oraz Norymberga Webinar dostępne są TUTAJ.

Zobacz również

Wystartował konkurs RenOwacja 2026

Wystartował konkurs RenOwacja 2026

Wystartował konkurs RenOwacja 2026. Głosowanie, w którym można oddać głos na najlepszą modernizację energetyczną budynku potrwa do 6 stycznia.

Oknoplast rezygnuje z udziału w Fensterbau Frontale 2026

Oknoplast rezygnuje z udziału w Fensterbau Frontale 2026

Jak poinformowała niemiecka spółka producenta okien, Oknoplast Deutschland, zrezygnowała ona z udziału w najbliższej edycji targów Fensterbau Frontale w Norymberdze.

Hydro zamknie zakłady w Europie

Hydro zamknie zakłady w Europie

Hydro chce optymalizować swoją działalność i zamierza zamknąć pięć zakładów zajmujących się ekstruzją w Europie.