Najaktywniejsi na Facebooku w 2023 roku

Red.: |Data publikacji:

Producenci stolarki są coraz bardziej aktywni w komunikacji internetowej. Poznaliśmy właśnie liderów aktywności na Facebooku w 2023 r.

W minionym roku widoczna była dynamiczna zmiana aktywności producentów stolarki otworowej w komunikacji internetowej. Tak ocenili analitycy z Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIMS). Jak wskazują badacze, najlepszym wskaźnikiem aktywności jest liczba interakcji. Liderem są Eko-Okna, które na Facebooku zdołały osiągnąć 43 tys. interakcji w ciągu całego roku. Jednocześnie firma opublikowała 299 postów, co też czyni ją liderem . Także wysokie było zaangażowanie społeczności – to 36 tys. reakcji, w tym ponad 3,3 tys. komentarzy i 3,1 tys. udostępnień.

Drugą pozycję pod względem poziomu interakcji zajmuje Velux. Firma w minionym roku miała 38 tys. interakcji oraz 36 tys. relacji. Ponadto udało się jej w minionym roku przyciągnąć 845 tys. nowych fanów. Velux pod względem liczby obserwujących zajmuje pierwsze miejsce wśród producentów.

Na trzecim miejscu, jeśli chodzi o liczbę interakcji, znajduje się Drutex, firma miała ich 31 tys. Producenta wyróżnia duże zaangażowanie społeczności, bo ludzie zamieścili 4,3 tys. komentarzy, udostępnień było zaś 4,6 tys.

manager komputer telefon

Jeśli chodzi o liczę opublikowanych postów w ciągu minionego roku, to za Eko-Oknami jest BEMA-Res Nowoczesne Okna i Drzwi. Firma zamieściła 287 wpisów, co przełożyło się na 3,4 tys. interakcji. Kolejne miejsce zajmuje Wikęd – 275 wpisy. Spowodowały one 14 tys. interakcji, co daje także ósmą pozycję wśród firm z największą liczbą interakcji. Dużą liczbę postów zamieściła także Veka – 256. Wywołały one 5,3 tys. interakcji.

W grupie 10 firm z największą liczbą interakcji znajdują się także Wiśniowski – 18 tys., OknoPlus z 17 tys., Krispol – 16 tys., Dobroplast – 15 tys., Fakro – 13 tys. i Eurocolor -13 tys.

Analitycy IBIMS podsumowują:

Rok 2023 na Facebooku w branży okiennej zdominowany był przez Eko-Okna,  Velux oraz Drutex, które najefektywniej angażowały swoich fanów. Analiza rocznej aktywności producentów okien na Facebooku pokazuje, że konsekwentna, angażująca i regularna komunikacja jest kluczem do budowania silnej społeczności i wyróżnienia się na rynku.

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1