Moreview dni otwarte dla architektów

Red.: |Data publikacji:

Naumal, polski producent stolarki specjalizujący się w ślusarce aluminiowej na indywidualne zamówienie, we współpracy z firmą Yawal zaprosili w dniach 15-17 czerwca do swojego domu pokazowego architektów oraz projektantów z całej Polski. Jest to najnowsza inwestycja firmy Naumal, zlokalizowana w centralnej Polsce.

Podczas trzydniowego wydarzenia, okraszonego dobrym jedzeniem oraz muzyką na żywo, można było zobaczyć system aluminiowych drzwi przesuwnych Moreview firmy Yawal, a także poznać technologie umożliwiające tworzenie tak dużych przeszkleń. Obecni na miejscu eksperci odpowiadali na wszystkie pytania i wątpliwości gości.

System Moreview miał swą premierę trzy lata temu i od tej pory zdobywa uznanie coraz większego grona architektów oraz inwestorów z całego świata. Oprócz efektownych wielkogabarytowych okien aluminiowych w modnym czarnym kolorze (jedno ze skrzydeł waży ponad 800 kg!) dom został też wyposażony w osłony przeciwsłoneczne (screeny i żaluzje fasadowe) oraz automatykę niezbędną do sterowania nimi. Przybyli na miejsce goście mogli wypróbować, jak te wszystkie nowoczesne rozwiązania działają w praktyce.

Wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów” jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie wielkogabarytowymi oknami tarasowymi we współczesnym budownictwie jednorodzinnym. Dom pokazowy – położony w pięknej lokalizacji i wyposażony w najnowsze rozwiązania okienno-drzwiowe – może się stać inspiracją zarówno dla architektów, producentów, jak i inwestorów. Oby takich realizacji powstawało więcej!

Partnerem medialnym wydarzenia było „Forum Branżowe”.

Zobacz również

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass, należący do 10 największych producentów szyb zespolonych w Polsce, podsumował wyniki finansowe z poprzedniego roku.

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Zambrowski producent okien z PCW i aluminium, firma Monolit, kontynuuje działalność inwestycyjną. Obecnie buduje halę produkcyjną.

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Wartość zamówień pozyskanych przez Grupę Mercor w kwietniu 2024 była wyższa niż rok wcześniej, ale też przewyższyła poziom z marca bieżącego roku.

1