Naumal, polski producent stolarki specjalizujący się w ślusarce aluminiowej na indywidualne zamówienie, we współpracy z firmą Yawal zaprosili w dniach 15-17 czerwca do swojego domu pokazowego architektów oraz projektantów z całej Polski. Jest to najnowsza inwestycja firmy Naumal, zlokalizowana w centralnej Polsce.

Podczas trzydniowego wydarzenia, okraszonego dobrym jedzeniem oraz muzyką na żywo, można było zobaczyć system aluminiowych drzwi przesuwnych Moreview firmy Yawal, a także poznać technologie umożliwiające tworzenie tak dużych przeszkleń. Obecni na miejscu eksperci odpowiadali na wszystkie pytania i wątpliwości gości.
System Moreview miał swą premierę trzy lata temu i od tej pory zdobywa uznanie coraz większego grona architektów oraz inwestorów z całego świata. Oprócz efektownych wielkogabarytowych okien aluminiowych w modnym czarnym kolorze (jedno ze skrzydeł waży ponad 800 kg!) dom został też wyposażony w osłony przeciwsłoneczne (screeny i żaluzje fasadowe) oraz automatykę niezbędną do sterowania nimi. Przybyli na miejsce goście mogli wypróbować, jak te wszystkie nowoczesne rozwiązania działają w praktyce.

Wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów” jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie wielkogabarytowymi oknami tarasowymi we współczesnym budownictwie jednorodzinnym. Dom pokazowy – położony w pięknej lokalizacji i wyposażony w najnowsze rozwiązania okienno-drzwiowe – może się stać inspiracją zarówno dla architektów, producentów, jak i inwestorów. Oby takich realizacji powstawało więcej!
Partnerem medialnym wydarzenia było „Forum Branżowe”.
Zobacz również
Otwarcie salonu G-U Open Lab
G-U Polska zaprosiło 18 czerwca do swojej siedziby w Poznaniu licznych przedstawicieli branży: producentów, dystrybutorów oraz media, na uroczyste otwarcie showroomu G-U Open Lab.
R+T Innovation Award 2027: zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 11 września 2026 roku
R+T Innovation Award 2027: wystawcy targów R+T mogą zgłaszać swoje produkty do konkursu do 11 września 2026 roku.
Vitrintec wyda w tym roku 50 mln zł na inwestycje
Vitrintec planuje zwiększyć moce produkcyjne i zbuduje nową halę. Firma planuje kolejne inwestycje i zakup nowoczesnego parku maszynowego.



