Mol korzysta z boomu na przesłony

Red.: |Data publikacji:

Wielu producentów przesłon obecny sezon zalicza do bardzo udanych. Wśród nich jest również Mol, który ocenia, że w tym roku widzi prawdziwy boom na produkty osłonowe do okien.

Klienci chętnie kupują w tym sezonie moskitiery plisowane.

Mol zalicza obecny sezon do bardzo udanych. Sprzedaż w pierwszej połowie roku jest wyższa, niż w roku ubiegłym. Firma odnotowała jedynie trudniejszy moment w marcu, w związku z pandemią. To wtedy zaczęły się obostrzenia, ale też pojawiły się duże zaskoczenie i niepewność na rynku. Jednak już od kwietnia sytuacja pod kątem sprzedaży była na tyle dobra, że w firmie mówi się o boomie na osłony.

Izolacja i ograniczenia w podróżach spowodowały, że ludzie decydowali się na przeprowadzenie odkładanych wcześniej remontów. Inwestowali w tarasy, które w pewien sposób stanowiły rekompensatę wyjazdów. Klienci chętnie kupowali przesłony oraz moskitiery. Największym popytem w Molu cieszą się obecnie moskitiery plisowane, w firmie nazywają się Zig-Zag. Są to produkty przeznaczone na duże przeszklenia, takie jak drzwi tarasowe, szerokość przesłony może dochodzić do 6 m.

Moskitiera plisowana nie jest zwykłą siatką, która ma jedynie chronić przed insektami. Stanowi również ozdobę, a dzięki temu, ze jest dobrze widoczna unikamy sytuacji, w której ktoś nie zauważy jej przy wchodzeniu. Moskitiery plisowane to wyroby z wyższej półki cenowej w stosunku do tradycyjnych moskitier.

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1