Mercor walczy o zamówienia i szkoli

Red.: RK |Data publikacji: 2020-11-26

Gdański Mercor, lider segmentu biernych zabezpieczeń p-poż. odnotował w październiku spadek wartości zamówień na swoje systemy. W okresie od maja do października Grupa Mercor pozyskała zamówienia o łącznej wartości ponad 205 mln zł, co w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego oznacza niewielki, 2-procentowy spadek. Jednak w samym październiku br. wartość zamówień wyniosła niemal 32 mln zł i była aż o 25 proc. niższa niż w październiku 2019. Raport okresowy po I półroczu finansowym Spółki opublikowany zostanie w połowie grudnia.

Tymczasem firma organizuje cykl szkoleń on-line dotyczących systemów oddymiania grawitacyjnego klatek schodowych. Skierowane są one głównie do instalatorów systemów i kończą się testem sprawdzającym, którego pozytywny wynik daje świadectwo ukończenia kursu. Dzięki temu osiąga się autoryzację na montaż systemów Mercor oraz pierwszy etap do ubiegania się o autoryzację na serwis. Wystarczy zarejestrować się na stronie szkoleniowej Mercora: http://edu.mercor.info/http://edu.mercor.info/ . Najbliższe terminy szkoleń on-line to 27 listopada i 4 grudnia br.

Zobacz również

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Centrum Analiz Branżowych przygotowało nowy raport, który sprawdza, jak Polacy kupują okna. Analizie poddano ścieżki zakupowe inwestorów indywidualnych, od pojawienia się potrzeby, aż po wrażenia po zakupie.

Dni Budownictwa i Architektury 2021

Dni Budownictwa i Architektury 2021

W dniach 1-4 lutego 2021 r. odbywać się będą Dni Budownictwa i Architektury organizowane przez grupę MTP. Mają one wypełnić lukę po przeniesionych na listopad targach BUDMA.

1