Lubelski systemodawca z roletami

Red.: RK |Data publikacji: 2021-04-06

Po doskonale zakończonym roku 2020 lubelski Aliplast zamierza kontynuować ekspansję sprzedażową. Pisaliśmy o zamkniętych już inwestycjach, o planach wydatkowania ponad 100 mln zł na nowe moce produkcyjne i poszukiwaniach nowych rynków zbytu. Obecnie przyszedł czas na nowy asortyment.

Spółka wprowadziła właśnie do swojej oferty pełną gamę zewnętrznych rolet aluminiowych, zarówno adaptacyjnych, jak i podtynkowych. Rolety adaptacyjne, przeznaczone do stosowania w istniejących budynkach, oferowane są w wersji R (round) ze skrzynką o zaokrąglonym kształcie oraz w wersji Q (quadro) ze skrzynką prostokątną. Dla rolet podtynkowych przewidziano jedną wersję: H (hide). Tym samym spółka z Lubina dołączyła do grona systemodawców aluminiowych, którzy mają w swojej ofercie program roletowy, coraz częściej już oczekiwany przez klientów.

Rolety adaptacyjne R /Round oraz Q /Quadro służące do montowania na elewacji lub we wnęce okiennej dostępne są ze skrzynką o wysokości 137, 165, 180 mm (wysokość i głębokość). Dostępna jest również opcja rolety zintegrowanej z moskitierą, zapewniająca ochronę przed dostępem dokuczliwych owadów oraz pyłków. Rolety dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, a także w dekorach drewnopodobnych. Mogą być sterowane ręcznie za pomocą paska, korby lub paska z przekładnią korbową lub automatycznie: pilotem lub wyłącznikami.

Roleta podtynkowa H /Hide/  to system do zabudowy, w którym skrzynki ukryte są pod warstwą docieplenia. Podobnie jak w roletach adaptacyjnych dostępne są wielkości skrzynek: 137, 165, 180 mm (wysokość i głębokość); dostępna również opcja rolety zintegrowanej z moskitierą. Rolety Aliplastu pokryte są powłoką charakteryzującą się podwyższoną odpornością na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych.

Zobacz również

Trwają prace nad profilami PCW z wtłaczanym styropianem

Trwają prace nad profilami PCW z wtłaczanym styropianem

Centrum Tworzyw Sztucznych SKZ z Würzburgu opracowało technologię procesu produkcji izolacyjnych profili z PCW z wtłaczanym styropianowym rdzeniem, przeznaczone do budownictwa energooszczędnego.

Drzwiczki dla psa za 11 tys. zł?

Drzwiczki dla psa za 11 tys. zł?

Drzwi w wersji smart połączone z aplikacją, możliwością rejestracji wejść i wyjść w zestawie z dwoma kamerami fullHD (1080p) wyposażonymi w noktowizor. To wszystko dla Twojego psa. Pet Portal jest najnowszą propozycją firmy MyQ, która zajmuje się produkcją i sprzedażą automatyki garażowej oraz Kolbe, producenta stolarki otworowej.

Termo Profil przedstawia 7 kolorów folii

Termo Profil przedstawia 7 kolorów folii

W 2021 roku Termo Profil rozszerzył ofertę o siedem nowych kolorów folii dla serii Aludec na profilu Aluplast.

1