Dostępny jest już lipcowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Gościem numeru jest dr Michał Weyna, który przejął firmę Veyna po ojcu kilkanaście lat temu. W rozmowie poruszono wiele ciekawych wątków, m.in. o polsko-niemieckich różnicach w zarządzaniu, które opisał w swojej pracy doktorskiej
W numerze znajdziesz również:
- sondę: ocena I półrocza przez dostawców,
- artykuł o nowowczesnych systemach z PCW do konstruowania drzwi tarasowych,
- vademecum stolarki: fasady.
Najnowszy numer już do pobrania w naszym archiwum.

Zobacz również
Made Expo 2025: lokalne targi Europy Południowej
W dniach 19-22 listopada w Mediolanie odbyły się targi Made Expo, które obfitowały w charakterystyczne dla rynków Europy południowo-zachodniej rozwiązania
Znamy laureatów Builder Super Power 2025
Zakończyła się kolejna edycja wyróżnień Builder Super Power 2025. Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele firm związanych z branżą stolarki budowlanej.
Velux Polska świętuje 35-lecie
W piątek 21 listopada mieliśmy okazję wspólnie z Velux Polska celebrować jubileusz 35-lecia obecności marki na polskim rynku. Wydarzenie, które miało bardzo efektowną oprawę, odbyło się w hotelu Narvil w Serocku.


