Kto w naszej branży „rządzi” na Facebooku ?

Red.: |Data publikacji:

Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych prowadzi badania w zakresie skutecznego dotarcia z komunikacją do odbiorców w kanałach social media i internecie. Tym razem zbadał jak skuteczne są w komunikowaniu firmy z branży okienno-drzwiowej i wskazał na liderów komunikacji.

Facebookowa aktywność firm branży stolarki upowszechnia świadomość wagi okien, drzwi i bram w świecie i w życiu inwestorów. Najbardziej popularny jest tu profil firmy Velux, który uzyskał w roku 2022 niemal 39 tysięcy interakcji. Na drugim miejscu uplasował się Oknoplast z 36 tysiącami interakcji, a na trzecim Eko-Okna, które zdobyły ponad 30 tysięcy interakcji ze strony użytkowników Facebooka. Największą aktywnością wykazał się Drutex, który zamieścił w ciągu 12 miesięcy 268 postów i VEKA Polska z 250 wpisami. Najwięcej polubień miał Oknoplast, najwięcej udostępnień Eko-Okna, a najwięcej komentarzy zanotował Velux. Swoją aktywnością na Facebooku wyróżniły się również Krispol i Fakro.

A inne firmy? Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat tego badania, zwróćcie się do Instytutu. W raporcie znajdziecie informacje dot. sentymentu użytkowników do poszczególnych marek, zasięgów postów i kanałów, wartości ekwiwalentu marketingowego oraz jakościową ocenę komunikacji dokonaną przez analityków. W sprawie dostępu do raportu można odzywać się na adres: kontakt@ibims.pl.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1