Kryształ współpracuje z Amerykanami

Red.: MR |Data publikacji: 2019-07-26

Kryształ, producent i dystrybutor szkła i komponentów, podpisał właśnie umowę handlową z amerykańskim dostawcą chemii do szkła, firmą Unelko Corporation.

Kryształ to firma z Nowego Sącza, która obecna jest na rynku już ponad 35 lat. Firma zajmuje się obróbką i sprzedażą szkła, a także akcesoriów. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. produkty do branży stolarki otworowej – są to przede wszystkim szyby zespolone, ale i balustrady, schody szklane czy kabiny prysznicowe. Firma zdecydowała się właśnie na współpracę handlową z amerykańskim producentem specjalistycznych środków do pielęgnacji szkła, firmą Unelko Corporation.

Współpraca będzie polegała m.in na tym, że Kryształ doda do swojej oferty dwa produkty Unelko. Będą to: Invisible Shield Pro 15 i Repel. Są to specjalistyczne produkty przeznaczone do czyszczenia silnie zanieczyszczonych powierzchni szklanych, m.in. szyb okiennych.

Polska firma zdecydowała się na współpracę z Amerykanami głównie ze względu na sprawdzoną jakość produktów. Amerykanie zaś podkreślają, że Kryształ to firma z dużym doświadczeniem, jednocześnie wciąż się rozwijająca. Świadczyć może o tym fakt, że nowosądecka firma otworzyła właśnie swój showroom na Słowacji, gdzie również ma klientów.

Zobacz również

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Lisec w sierpniu tego roku zebrał zamówienia o wartości 34,5 mln euro. Jest to najwyższy wynik w historii firmy. Wyniki są świetne m.in. dzięki klientom z Polski.

Zabraknie montażystów?

Zabraknie montażystów?

Ekipy montażowe nie narzekają na brak pracy, wzrost cen stolarki nie wpłynął negatywnie na popyt, nie spowodował przestojów, a kalendarze na najbliższy czas są zapełnione. Czy ekipy montażowe są przygotowane na wielką falę renowacji budynków?

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek odnotował kilkunastoporocentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu. Firma planuje także inwestycję w moce produkcyjne.

1