Kryształ współpracuje z Amerykanami

Red.: |Data publikacji:

Kryształ, producent i dystrybutor szkła i komponentów, podpisał właśnie umowę handlową z amerykańskim dostawcą chemii do szkła, firmą Unelko Corporation.

Kryształ to firma z Nowego Sącza, która obecna jest na rynku już ponad 35 lat. Firma zajmuje się obróbką i sprzedażą szkła, a także akcesoriów. Przedsiębiorstwo oferuje m.in. produkty do branży stolarki otworowej – są to przede wszystkim szyby zespolone, ale i balustrady, schody szklane czy kabiny prysznicowe. Firma zdecydowała się właśnie na współpracę handlową z amerykańskim producentem specjalistycznych środków do pielęgnacji szkła, firmą Unelko Corporation.

Współpraca będzie polegała m.in na tym, że Kryształ doda do swojej oferty dwa produkty Unelko. Będą to: Invisible Shield Pro 15 i Repel. Są to specjalistyczne produkty przeznaczone do czyszczenia silnie zanieczyszczonych powierzchni szklanych, m.in. szyb okiennych.

Polska firma zdecydowała się na współpracę z Amerykanami głównie ze względu na sprawdzoną jakość produktów. Amerykanie zaś podkreślają, że Kryształ to firma z dużym doświadczeniem, jednocześnie wciąż się rozwijająca. Świadczyć może o tym fakt, że nowosądecka firma otworzyła właśnie swój showroom na Słowacji, gdzie również ma klientów.

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1