Stan zagrożenia epidemicznego to szczególny okres w gospodarce, jednak również w takiej sytuacji, a może przede wszystkim wtedy, obowiązują pewne zasady o których pracodawcy i pracownicy powinni pamiętać.
Zachęcamy do lektury naszego artykułu na temat przepisów dotyczących pracodawców i pracowników w czasie zagrożenia epidemicznego. W tej publikacji skupiliśmy się na tym, czego może a czego nie wymagać przedsiębiorstwo od zatrudnionych w nim osób.
Polecamy nasz artykuł:
Koronawirus – czego pracodawca robić nie może?
Polecamy również nasz artykuł: Co specustawa oznacza dla pracodawców?
Zobacz również
Niestabilny rynek szkła. Matpol komentuje źródła wahań
Matpol podsumował miniony rok i pierwszy kwartał bieżącego. Firma odniosła się także do obecnej sytuacji na rynku szkła.
Rada Biznesu przy Prezydencie RP z udziałem przedstawicieli branży stolarki budowlanej
Do niedawno powołanej Rady Biznesu przy Prezydencie RP zostali zaproszeni przedsiębiorcy z sektora prywatnego. Spośród ponad 60 przedstawicieli świata biznesu aż czterech reprezentuje stolarkę budowlaną.
Innowacyjna Europa kontra tradycyjny klient w USA
Nowości na targach w Norymberdze obserwowali także przedstawiciele amerykańskiego rynku. Innowacje z Europy jednak rzadko trafiają do USA.




