Konkurs StolArchi 2022 – ostatni dzień na oddanie głosów!

Autor: |Data publikacji:

Trwa piąta edycja konkursu StolArchi, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  Internetowa część konkursu kończy się 8 maja!

Internetowe głosowanie na faworyta publiczności wystartowało 12 kwietnia. W konkursie biorą udział 23 firmy, na które już oddano tysiące głosów. To już ostatni moment na wsparcie swoich faworytów, bo głosowanie kończy się 8 maja o godzinie 23:59. Zachęcamy do udziału!

StolArchi to pierwszy konkurs, w którym praktycy z biur projektowych doceniają najlepsze produkty z branży stolarki otworowej. Na co dzień korzystają oni w swoich projektach z wielu rozwiązań okiennych, czy drzwiowych, więc są w stanie najlepiej docenić zarówno walory estetyczne, jak i funkcjonalne poszczególnych wyrobów. Nie bez znaczenia w ich codziennej pracy jest również wsparcie techniczne, na jakie mogą liczyć ze strony producentów stolarki na różnych etapach projektowania budynków. Konkursowi towarzyszy głosowanie na faworyta internautów. Zachęcamy do wzięcia udziału! Głosy można oddać na stronie konkursowej:

StolArchi 2022

Zobacz również

Hydro zamknie zakłady w Europie

Hydro zamknie zakłady w Europie

Hydro chce optymalizować swoją działalność i zamierza zamknąć pięć zakładów zajmujących się ekstruzją w Europie.

Aluprof ogłasza kolejny etap integracji z Seltem

Aluprof ogłasza kolejny etap integracji z Seltem

Aluprof Sun Shading Solutions jest nowym segmentem marki Aluprof. Powstał on dzięki przejęciu spółki Selt wraz z całym jej majątkiem.

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Czytaj grudniowe „Forum Branżowe” (12/2025)

Gościem nowego wydania miesięcznika „Forum Branżowe” (12/2025) jest Michał Godlewski, założyciel i właściciel firmy Monolit.