Konkurs „Okno na majówce” za nami

Red.: PG |Data publikacji: 2019-05-08

Przed majówką zaproponowaliśmy naszym czytelnikom zabawę, w której zachęcaliśmy do robienia „wiosennych” zdjęć oknom. Nadszedł czas na prezentację nadesłanych fotografii.

W komentarzach pod postem informującym o zabawie, jak i w e-mailach dotarły do nas fotografie od naszych czytelników. Bardzo podoba nam się kreatywne podejście do hasła „Okno na majówce”, a najbardziej przypadło nam do gustu to zdjęcie:

Skontaktowaliśmy się już z jego autorem i zaprosiliśmy do naszej redakcji w celu przekazania gadżetów.

Poniżej galeria zdjęć wszystkich zdjęć, które otrzymaliśmy w ramach naszej zabawy:

Zobacz również

Związek POiD patronuje akcji #KlientBezpieczny

Związek POiD patronuje akcji #KlientBezpieczny

Biuro Związku Polskie Okna i Drzwi poinformowało właśnie o podjęciu współpracy ze Stowarzyszeniem Dom Bezpieczny i objęciu patronatem najnowszej akcji Stowarzyszenia: #Klient Bezpieczny. Pierwsza konferencja prasowa już jutro.

Zmarł były dyrektor Stolbudu Włoszczowa

Zmarł były dyrektor Stolbudu Włoszczowa

W poniedziałek 13 stycznia we Włoszczowie zmarł w wieku 71 lat Stanisław Rosiak, wieloletni dyrektor i prezes zarządu Stolbud SA.

Najpopularniejsze teksty 2019 r.

Najpopularniejsze teksty 2019 r.

Jaki był rok 2019 dla branży stolarki? Nasz przegląd najpopularniejszych i najciekawszych tekstów z ubiegłego roku jest odpowiedzią na to pytanie. Mieliśmy dobre wiadomości z polskiego rynku i z rynków zagranicznych, głośny konflikt właścicielski i upadek kilku firm z branży. Zapraszamy do informacyjnego przeglądu 2019 r.

1