Konkurs „Okno na majówce” za nami

Autor: PG |Data publikacji: 2019-05-08

Przed majówką zaproponowaliśmy naszym czytelnikom zabawę, w której zachęcaliśmy do robienia „wiosennych” zdjęć oknom. Nadszedł czas na prezentację nadesłanych fotografii.

W komentarzach pod postem informującym o zabawie, jak i w e-mailach dotarły do nas fotografie od naszych czytelników. Bardzo podoba nam się kreatywne podejście do hasła „Okno na majówce”, a najbardziej przypadło nam do gustu to zdjęcie:

Skontaktowaliśmy się już z jego autorem i zaprosiliśmy do naszej redakcji w celu przekazania gadżetów.

Poniżej galeria zdjęć wszystkich zdjęć, które otrzymaliśmy w ramach naszej zabawy:

Zobacz również

Somfy stawia na szybkość i Internet

Somfy stawia na szybkość i Internet

Nowy napęd do bram skrzydłowych Somfy należy do najszybszych na rynku. Zastosowanie komunikacji w technologii io-homecontrol pozwala bramę wjazdową włączyć do systemu inteligentnego domu.

Dynamiczne zmiany przed zarządcami wspólnot i spółdzielni

Dynamiczne zmiany przed zarządcami wspólnot i spółdzielni

Już we wrześniu w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości i Spółdzielni Mieszkaniowych. Zarządzanie nieruchomościami zostanie podczas tego wydarzenia omówione od strony prawnej, technicznej i finansowej.

Będą dotacje do wymiany okien

Będą dotacje do wymiany okien

W ciągu półtora miesiąca od startu programu "Czyste powietrze" wpłynęło ponad 10 tysięcy wniosków. Największe dotacje m. in. na wymianę okien i drzwi, rząd ma przeznaczyć dla najuboższych właścicieli domów jednorodzinnych. Niestety, w programie nic nie wspomina się o osłonach okiennych.