Konkurs: nowości na Budmie 2020

Red.: AK |Data publikacji: 2020-02-01

W dniach 4-7 lutego 2020 r. w Poznaniu odbędą się największe targi budowlane w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli BUDMA 2020. Z tek okazji przygotowaliśmy dla naszych czytelników zabawę. Tym razem wybieramy najciekawszą nowość, która zostanie zaprezentowana podczas imprezy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Do konkursu zgłosiło się 11 firm, których produkty będą prezentowane podczas targów Budma 2020. Który z nich jest według Państwa najciekawszą i najbardziej atrakcyjną nowością w naszej branży?

Co 24 godziny można oddać jeden głos. Regularne oddawanie głosów może zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów! Głosować można do 26 lutego do godz. 18:00. 

GŁOSUJ NA NAJCIEKAWSZĄ NOWOŚĆ BUDMY 2020!

Zobacz również

Roszady w branży maszynowej

Roszady w branży maszynowej

Biesse Group przejęła 100 proc. udziałów Forvet Costruzione Macchine Speciali. Wartość umowy to około 41 mln euro.

Mamy już 3 lata!

Mamy już 3 lata!

Serwis ForumBranzowe.com obchodzi dziś trzecie urodziny! Oficjalnie wystartowaliśmy podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018 na PGE Narodowym. Jak rozwijał się w tym czasie nasz portal?

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Złota Setka Firm Podkarpacia to zestawienie największych firm w regionie. Właśnie poznaliśmy przedsiębiorstwa, które dobrze poradziły sobie w 2020 r.

1