Konkurs: najładniejsze kalendarze branżowe 2019 r.

Red.: |Data publikacji:

Już tradycyjnie co roku zapraszamy firmy do udziału w naszym konkursie na najlepsze kalendarze. W styczniowym numerze poznaliśmy laureatów tej zabawy w czterech kategoriach: kalendarze dzielne, ścienne, biurkowe i książkowe. Teraz nadszedł czas na pierwszą edycję konkursu, w którym internauci wybiorą swoich faworytów.

Zachęcamy do udziału w naszej zabawie. Weź udział w głosowaniu na najlepszy kalendarz w każdej z czterech kategorii! Dziel się ze znajomymi linkami do swoich faworytów i namawiaj ich do udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w miesięczniku, również na naszej stronie uda się stworzyć nową tradycję konkursu kalendarzowego.

Konkurs trwa do 25 lutego, do godz. 12:00. Codziennie możesz oddać głos na jeden kalendarz z każdej z czterech kategorii.

Laureatów konkursu podamy na naszej stronie 26 lutego.

Poniżej lista kandydatów do zwycięstwa na najlepszy kalendarz branżowy 2019 roku zdaniem internautów:

Kalendarze dzielne

Kalendarze ścienne

Kalendarze biurkowe

Kalendarze książkowe

Zobacz również

Włosi polubili plastikowe okna

Włosi polubili plastikowe okna

W 2021 r. we Włoszech wzrosło o 16 proc. zużycie PCW w budownictwie. Ten wynik to wzrost popytu na plastikowe okna i drzwi.

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna nie będą finansowały obwodnicy Raciborza

Eko-Okna wycofały się z finansowania budowy obwodnicy. Firmie nie odpowiada przebieg zaproponowanej trasy. Projekt budowy może przez to upaść.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

ASSA ABLOY inwestuje w produkcję drzwi p-poż.

Assa Abloy Mercor Doors inwestuje w rozbudowę fabryki w Dobrzeniu Wielkim pod Opolem. Efektem wdrożenia automatyzacji produkcji będzie podwojenie aktualnych mocy i, pomimo automatyzacji, zwiększanie zatrudnienia o 10 proc. rocznie.

1