Konkurs: najładniejsze kalendarze branżowe 2019 r.

Red.: PG |Data publikacji: 2019-02-05

Już tradycyjnie co roku zapraszamy firmy do udziału w naszym konkursie na najlepsze kalendarze. W styczniowym numerze poznaliśmy laureatów tej zabawy w czterech kategoriach: kalendarze dzielne, ścienne, biurkowe i książkowe. Teraz nadszedł czas na pierwszą edycję konkursu, w którym internauci wybiorą swoich faworytów.

Zachęcamy do udziału w naszej zabawie. Weź udział w głosowaniu na najlepszy kalendarz w każdej z czterech kategorii! Dziel się ze znajomymi linkami do swoich faworytów i namawiaj ich do udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że podobnie jak w miesięczniku, również na naszej stronie uda się stworzyć nową tradycję konkursu kalendarzowego.

Konkurs trwa do 25 lutego, do godz. 12:00. Codziennie możesz oddać głos na jeden kalendarz z każdej z czterech kategorii.

Laureatów konkursu podamy na naszej stronie 26 lutego.

Poniżej lista kandydatów do zwycięstwa na najlepszy kalendarz branżowy 2019 roku zdaniem internautów:

Kalendarze dzielne

Kalendarze ścienne

Kalendarze biurkowe

Kalendarze książkowe

Zobacz również

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Firma debesto.com zaczęła tworzyć rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

1