Konkurs na najlepszy showroom w branży – zwycięzcy

Red.: AK |Data publikacji: 2020-08-24

Zakończył się właśnie konkurs na najlepszy showroom w branży. W finale naszej zabawy wzięło udział pięć firm, a zwycięzców wybrali internauci. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie i gratulujemy zwycięzcom. 

Oto podium naszego konkursu:

  1. Aluprof
  2. Drutex
  3. Roto

Oprócz liczby głosów, pod uwagę była brana również liczba odwiedzin showroomu na naszej stronie oraz czas spędzony w nim. Głosy, odwiedziny i spędzony w showroomach czas zliczaliśmy do 21 sierpnia do godz. 8:00. 

Ostateczny wynik = liczba głosów internautów + liczba odwiedzin showroomu + średni czas spędzony w showroomie (w sekundach)

Zdobywcę pierwszego miejsca postanowiliśmy nagrodzić. Aluprof otrzyma od naszej redakcji:

  • banner 558×300 px, który będzie widniał przez 2 tygodnie na stronie głównej www.forumbranzowe.com;
  • slajd promujący showroom, który będzie wyświetlał się na slajderze na stronie głównej www.forumbranzowe.com przez tydzień;
  • wzmianka w drukowanym wydaniu Forum Branżowego.

A oto zdjęcia zwycięskiego salonu pokazowego:

Zobacz również

Weru stworzyło drzwiowego Tindera

Weru stworzyło drzwiowego Tindera

Niemiecka firma Weru stworzyła internetowy serwis, który działa na podobnej zasadzie, jak aplikacja randkowa Tinder. Użytkownicy mogą wybrać w niej pasujące do ich typu osobowości zdjęcia, na których podstawie proponowany jest później model drzwi wejściowych.

Alufactory inwestuje w produkcję aluminium

Alufactory inwestuje w produkcję aluminium

Alufactory kupiło i zainstalowało nową linię do produkcji ślusarki aluminiowej. Firma dotychczas specjalizowała się w obróbce metali.

Rekordowe wyniki w Norsk Hydro

Rekordowe wyniki w Norsk Hydro

Norsk Hydro poinformował o wynikach ze sprzedaży z trzeciego kwartału. Wyniki spółki były rekordowe, jednak rynek aluminium jest trudny.

1