Konkurs Mecenas Sportu – głosuj na branżowych mecenasów!

Red.: |Data publikacji:

Rusza pierwsza edycja konkursu Mecenas Sportu. To konkurs, w którym internauci, poprzez głosowanie, doceniają wsparcie sponsorów angażujących się w promocje i rozwój sportu na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Mecenas Sportu (1)Mecenas Sportu to konkurs, w którym internauci głosują na firmy wspierające sport, zarówno indywidualnych zawodników, kluby sportowe, jak i imprezy propagujące sport, czy to w wydaniu lokalnym, czy też ogólnokrajowym. Ile przykładów, tyle powodów do tego by zaangażować się we wsparcie dla sportowców. Jedni robią to ze względu na swoich pracowników, drudzy wspierają młode talenty, trzeci są silnie związani z lokalną społecznością, jeszcze inni realizują wielką pasję prezesa. Głosując doceniacie ich wsparcie.

Konkursowi towarzyszy głosowanie na faworyta internautów. Zachęcamy do wzięcia udziału! Głosy można oddawać do 14 sierpnia do godziny 23:59. Każdy może oddać jeden głos co 24 godziny.

Konkurs trwa, ale cały czas można przesyłać zgłoszenia. To co wymagane to krótki opis kogo i dlaczego wspieracie wraz ze zdjęciem/grafiką. Zgłoszenia przyjmujemy na maila news@forumbranzowe.com. Zapraszamy do udziału! Aby zagłosować wystarczy kliknąć TUTAJ lub w obrazek po prawej ->

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1