Konkurs Mecenas Sportu – głosuj na branżowych mecenasów!

Red.: |Data publikacji:

Rusza pierwsza edycja konkursu Mecenas Sportu. To konkurs, w którym internauci, poprzez głosowanie, doceniają wsparcie sponsorów angażujących się w promocje i rozwój sportu na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim.

Mecenas Sportu (1)Mecenas Sportu to konkurs, w którym internauci głosują na firmy wspierające sport, zarówno indywidualnych zawodników, kluby sportowe, jak i imprezy propagujące sport, czy to w wydaniu lokalnym, czy też ogólnokrajowym. Ile przykładów, tyle powodów do tego by zaangażować się we wsparcie dla sportowców. Jedni robią to ze względu na swoich pracowników, drudzy wspierają młode talenty, trzeci są silnie związani z lokalną społecznością, jeszcze inni realizują wielką pasję prezesa. Głosując doceniacie ich wsparcie.

Konkursowi towarzyszy głosowanie na faworyta internautów. Zachęcamy do wzięcia udziału! Głosy można oddawać do14 sierpnia do godziny 23:59. Każdy może oddać jeden głos co 24 godziny.

Konkurs trwa, ale cały czas można przesyłać zgłoszenia. To co wymagane to krótki opis kogo i dlaczego wspieracie wraz ze zdjęciem/grafiką. Zgłoszenia przyjmujemy na maila news@forumbranzowe.com. Zapraszamy do udziału! Aby zagłosować wystarczy kliknąć TUTAJ lub w obrazek po prawej ->

Zobacz również

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice opublikował swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju. Firma prezentuje w nim nową strategię rozwoju.

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Dako otworzył właśnie swój nowy showroom w swojej siedzibie w Nowym Sączu. Także Aluprof inwestuje w salon, który otworzy w Wietnamie.

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Compremum podliczyło wyniki ze sprzedaży za trzy kwartały. Spółka osiągnęła sprzedaż ponad 167 mln zł, w tym 13 proc. to stolarka.

1