Konkurs kalendarzy branżowych 2023 – głosowanie rozpoczęte!

Red.: |Data publikacji:

Konkurs na najlepsze kalendarze branżowe to już wieloletnia redakcyjna tradycja. Również teraz zachęcamy naszych czytelników do głosowania na swoich faworytów!

Podobnie jak w poprzednim roku, wybieramy najlepsze kalendarze w czterech kategoriach:

Tradycyjnie już to Wy, czyli czytelnicy serwisu ForumBranzowe.com będziecie „członkami jury”, bo to od Waszych głosów, oddawanych na konkursowej stronie, zależeć będzie lista zwycięzców.

Co 24 godziny możesz oddać jeden głos w każdej z czterech kategorii. Nie zapomnij regularnie głosować, by zwiększyć szansę na wygraną Twoich faworytów!

kalendarze ścienne 2023

To piąta edycja konkursu, w którym internauci wybierają swoich faworytów wśród kalendarzy przygotowanych przez firmy z branży stolarki. W poprzedniej edycji naszej zabawy oddano ponad 4,5 tys. głosów na 74 propozycji nadesłanych przez firmy do naszej redakcji (lista laureatów na najlepsze kalendarze roku 2022).

GŁOSUJ NA NAJLEPSZE KALENDARZE 2023 ROKU!

Kalendarze 2023

 

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1