Kongres Budownictwa odwołany

Red.: |Data publikacji:

Polski Związek Pracodawców Budownictwa zakomunikował, że planowany na początek Budmy (31 stycznia – 1 lutego 2022) Kongres Budownictwa Polskiego, został właśnie przesunięty na inny termin. Wybrano datę 12-13 kwietnia 2022.

Komitet Organizacyjny Kongresu poddał ocenie aktualne uwarunkowania, które mogą mieć mieć wpływ na cele i zadania kongresu, a w wyniku tego podjął decyzję o zrezygnowaniu z organizacji tego wydarzenia w terminie styczniowo-lutowym. Termin kwietniowy wydał się organizatorom lepszym, a wówczas miejsce Kongresu, jego program i warunki uczestnictwa pozostaną bez zmian.

Jednocześnie organizatorzy Kongresu zachęcają do udziału w targach BUDMA (1-4 lutego 2022), do zwiedzania ekspozycji targowych i rozmów z wystawcami. Tak jakby aktualne uwarunkowania nie miały, w przeciwieństwie do Kongresu, wpływu na cele i zadania imprezy targowej.Jakie standardy higieniczne obowiązują na targach w Poznaniu? Oto kilka wytycznych organizatora targów:

  • Zachowaj dystans min. 2 metrów
  • Nie witaj się uściskiem dłoni
  • Dokładnie myj i dezynfekuj ręce
  • Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa
  • Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą
  • W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1