Kongres Budownictwa odwołany

Red.: RK |Data publikacji: 2022-01-13

Polski Związek Pracodawców Budownictwa zakomunikował, że planowany na początek Budmy (31 stycznia – 1 lutego 2022) Kongres Budownictwa Polskiego, został właśnie przesunięty na inny termin. Wybrano datę 12-13 kwietnia 2022.

Komitet Organizacyjny Kongresu poddał ocenie aktualne uwarunkowania, które mogą mieć mieć wpływ na cele i zadania kongresu, a w wyniku tego podjął decyzję o zrezygnowaniu z organizacji tego wydarzenia w terminie styczniowo-lutowym. Termin kwietniowy wydał się organizatorom lepszym, a wówczas miejsce Kongresu, jego program i warunki uczestnictwa pozostaną bez zmian.

Jednocześnie organizatorzy Kongresu zachęcają do udziału w targach BUDMA (1-4 lutego 2022), do zwiedzania ekspozycji targowych i rozmów z wystawcami. Tak jakby aktualne uwarunkowania nie miały, w przeciwieństwie do Kongresu, wpływu na cele i zadania imprezy targowej.Jakie standardy higieniczne obowiązują na targach w Poznaniu? Oto kilka wytycznych organizatora targów:

  • Zachowaj dystans min. 2 metrów
  • Nie witaj się uściskiem dłoni
  • Dokładnie myj i dezynfekuj ręce
  • Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa
  • Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą
  • W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zobacz również

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil rozważa produkcję uszczelek w Polsce

Secil podsumował miniony rok. Firma odnotowała wzrost kolejny rok z rzędu. W minionym sezonie wzrost wartości sprzedaży był o 19 proc.

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG będzie korzystać w Polsce z zielonej energii

NSG w Polsce korzystać będzie z energii odnawialnej. Firma podpisała właśnie umowę na zakup energii wytwarzanej z farm wiatrowych w naszym kraju.

Ceny okien spadły na początku roku

Ceny okien spadły na początku roku

Centrum Analiz Branżowych regularnie monitoruje ceny okien w Polsce. Najnowsza analiza wskazuje, że ceny okien nie tylko przestały rosnąć, ale wręcz spadły w porównaniu z jesienią 2021 roku.

1