Kolejne spotkanie branży osłon

Autor: |Data publikacji:

Przed nami kolejna konferencja Lider Technik Osłonowych, która odbędzie się 21 listopada 2019 r. w Łodzi. Znamy już szczegóły tego wydarzenia, które Forum Branżowe objęło patronatem medialnym.

Druga edycja konferencji Lider Technik Osłonowych odbędzie się 21 listopada 2019 roku w mHotel w Łodzi (o pierwszej edycji pisaliśmy TUTAJ). Jest ona przeznaczona dla właścicieli oraz menedżerów firm produkujących i instalujących osłony okienne i tarasowe. Podczas spotkania zostanie poruszonych wiele kwestii z dziedziny zarządzania, marketingu, przywództwa, technik montażowych oraz rozwoju osobistego. To dobra okazja, by branża osłonowa mogła wymienić się doświadczeniami i nawiązać nowe kontakty. Forum Branżowe jest patronem medialnym konferencji, a Dom Bezpieczny widnieje pośród patronatów merytorycznych.

Wśród tegorocznych prelegentów są m.in.

  • Krzysztof Wielicki, polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista. Jako piąty człowiek na świecie zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Będzie mówił o przywództwie, roli lidera i analogiach pomiędzy wyprawami górskimi i projektami biznesowymi
  • Grzegorz Turniak, ekspert networkingu, trener, mówca i mentor.
  • Wojciech Woźniczka, laureat prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 r. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC

Szczegółowe informacje na temat konferencji Lider Technik Osłonowych można znaleźć na stronie wydarzenia.

Zobacz również

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Forum Biznesu o nowych rynkach eksportowych i szansach polskich firm

Zakończyła się 6. edycja Forum Biznesu organizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli branży stolarki.

Gerda stawia na bezpieczeństwo i rozwiązania smart

Gerda stawia na bezpieczeństwo i rozwiązania smart

W połowie października firma Gerda zaprosiła swoich partnerów handlowych i dostawców na wydarzenie w Ostródzie, gdzie zaprezentowała nowości.

Czytaj listopadowe „Forum Branżowe”

Czytaj listopadowe „Forum Branżowe”

Dostępny jest nowy numer miesięcznika „Forum Branżowe” (11/2025). Gościem wydania jest Maciej Żyła, kierownik ds. jakości w Laboratorium Techniki Budowlanej.