Już wkrótce rusza głosowanie w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Autor: |Data publikacji:

4 kwietnia 2024 roku, o godzinie 12:00 startuje głosowanie internetowe konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”  Niewiele zatem zostało już czasu na zgłoszenie obiektu.

Statuetka i tytuł „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” to wyróżnienia, o które od dwudziestu ośmiu lat walczą inwestorzy, wykonawcy, autorzy projektów najlepszych inwestycji budowlanych w Polsce. Nagrody przyznaje jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele 11. politechnik, ministerstw, największych izb budowlanych i architektonicznych. Głosowanie internetowe jest formą promocji i nie ma wpływu na merytoryczną ocenę jury oraz  przyznanie nagród.

Do końca lutego tego roku zgłoszono już 400 realizacji. W konkursie co roku startuje od 400 do 900 obiektów, drogą elektroniczną dociera on do 2820 tys. odbiorców, a poprzez media drukowane do 500 tys. 28. edycja konkursu odbywa się pod patronatem Telewizji Polskiej – kanału TVP 3.

Wyniki zostaną ogłoszone na Zamku Królewskim w Warszawie.  Galę uświetni koncert  Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

Głosy można oddawać raz dziennie na stronie www.modernizacjaroku.org.pl.

„Forum Branżowe” jest w gronie partnerów medialnych wydarzenia.

Zobacz również

XVI Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XVI Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XVI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się 14 maja 2026 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

Kwietniowe Forum100 w opiniach uczestników

Kwietniowe Forum100 w opiniach uczestników

Uczestnicy konferencji Forum100 po raz kolejny dyskutowali na temat sytuacji w branży stolarki. Zapytaliśmy gości spotkania o to, jakie informacje były dla nich najbardziej interesujące.

Firmy branży stolarki wyróżnione certyfikatem „Gwiazdy Rankingu Buildera”

Firmy branży stolarki wyróżnione certyfikatem „Gwiazdy Rankingu Buildera”

Po raz czwarty redakcja miesięcznika „Builder” oraz PwC Polska przyznały certyfikaty "Gwiazdy Rankingu Buildera". Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć firm z branży okienno-drzwiowej.