Już dziś branża pozna kolejne nowości na sezon 2020!

Red.: PG |Data publikacji: 2020-05-24

W środę 27 maja o godz. 10:30 zostanie przeprowadzone kolejne webinarium Forum Branżowego, podczas którego zostaną zaprezentowane nowości na sezon 2020. Serdecznie zapraszamy!

W dobie pandemii prezentacja produktów online stała się naszą nową rzeczywistością. Po odwołaniu targów Fensterbau Frontale oraz sygnałach, że przedsiębiorstwa zaczynają rezygnować z uczestnictwa w BAU 2021, to najciekawsza i najlepsza opcja, by firmy mogły zaprezentować efekty swojej pracy.

Tak też jest podczas webinariów organizowanych przez Forum Branżowe. Dotychczas spotkały się one ze znakomitym odbiorem – w każdym udział brało średnio 150 osób, a drugie tyle odtwarzało ich zapis w późniejszym terminie.

Trzecia część webinarium poświęconego nowościom na sezon 2020 odbędzie się 27 maja o godz. 10:30. Serdecznie zapraszamy – spotkajmy się wszyscy online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo!

Zapisy dostępne są tutaj:

Webinaria prowadzone są przez duet znany z podcastu Branżowisko – Pawła Gregorczyka i Karola Klosa, na podstawie informacji zgromadzonych od firm oraz z serwisu internetowego i miesięcznika Forum Branżowe.

Zapisy poprzednich części webinarium Nowości na Sezon 2020 oraz Norymberga Webinar dostępne są TUTAJ.

Zobacz również

W.Schmitz zamyka oddział w Polsce

W.Schmitz zamyka oddział w Polsce

Werner Schmitz, producent akcesoriów do szprosów i ramek dystansowych, podjął decyzję o zamknięciu oddziału w Polsce. Firma widnieje w KRS jako spółka w trakcie likwidacji, jednak nie wystosowano jeszcze oficjalnego komunikatu na stronie internetowej czy social mediach.

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

1