Jakie nowości szykuje branża na sezon 2022?

Red.: |Data publikacji:

Branża stolarki otworowej od dawna postrzegana jest jako jedna z najbardziej innowacyjnych w budownictwie. Dowodem na to są prezentowane podczas naszych redakcyjnych webinariów nowości produktowe. Co przygotowali dostawcy i producenci na ten sezon? Dowiemy się już 17 lutego.

Forum Webinar to projekt Forum Branżowego, w ramach którego prezentowane są nowości produktowe branży stolarki. Spotkania odbywają się w formule online i są trafną odpowiedzią na potrzeby firm, które musiały ograniczyć tradycyjne formy prezentacji swoich produktów w związku z pandemią koronawirusa.

Już 17 lutego zapraszamy na pierwszą prezentację nowości w tym roku. Webinarium rozpocznie się o godzinie 10:30, a swoje nowości zaprezentują na nim m.in.:

  • Aluprof
  • Fart Produkt
  • ISO-Chemie
  • Pinus
  • Roto Frank Okucia Budowlane
  • Yawal

Webinarium, tradycyjnie już, poprowadzi duet znany z podcastu Branżowisko: Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom firm obecnym na tym wydarzeniu. Zaraz po zakończeniu oficjalnej części odbędzie się tradycyjny już hyde park, podczas którego będą poruszane tematy okołobranżowe, niekoniecznie związane z prezentowanymi produktami.

Nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. Do zobaczenia 17 lutego o godz. 10:30.

REJESTRACJA

Zobacz również

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice ma nową strategię działania do 2025 r.

Nice opublikował swój pierwszy Raport Zrównoważonego Rozwoju. Firma prezentuje w nim nową strategię rozwoju.

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Nowe showroomy Dako i Aluprofu

Dako otworzył właśnie swój nowy showroom w swojej siedzibie w Nowym Sączu. Także Aluprof inwestuje w salon, który otworzy w Wietnamie.

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Slonawy chce inwestować w sprzedaż w USA

Compremum podliczyło wyniki ze sprzedaży za trzy kwartały. Spółka osiągnęła sprzedaż ponad 167 mln zł, w tym 13 proc. to stolarka.

1