Jakie nowości szykuje branża na sezon 2022?

Autor: |Data publikacji:

Branża stolarki otworowej od dawna postrzegana jest jako jedna z najbardziej innowacyjnych w budownictwie. Dowodem na to są prezentowane podczas naszych redakcyjnych webinariów nowości produktowe. Co przygotowali dostawcy i producenci na ten sezon? Dowiemy się już 17 lutego.

Forum Webinar to projekt Forum Branżowego, w ramach którego prezentowane są nowości produktowe branży stolarki. Spotkania odbywają się w formule online i są trafną odpowiedzią na potrzeby firm, które musiały ograniczyć tradycyjne formy prezentacji swoich produktów w związku z pandemią koronawirusa.

Już 17 lutego zapraszamy na pierwszą prezentację nowości w tym roku. Webinarium rozpocznie się o godzinie 10:30, a swoje nowości zaprezentują na nim m.in.:

  • Aluprof
  • Fart Produkt
  • ISO-Chemie
  • Pinus
  • Roto Frank Okucia Budowlane
  • Yawal

Webinarium, tradycyjnie już, poprowadzi duet znany z podcastu Branżowisko: Karol Klos oraz Paweł Gregorczyk. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom firm obecnym na tym wydarzeniu. Zaraz po zakończeniu oficjalnej części odbędzie się tradycyjny już hyde park, podczas którego będą poruszane tematy okołobranżowe, niekoniecznie związane z prezentowanymi produktami.

Nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu. Do zobaczenia 17 lutego o godz. 10:30.

REJESTRACJA

Zobacz również

Veteco i Smart Doors częścią International Construction Week 2026

Veteco i Smart Doors częścią International Construction Week 2026

Targi Veteco 2026 odbędą się w dniach 10–13.11.2026 roku w Ifema Madrit. Razem z Smart Doors są częścią International Construction Week.

Forum Webinar – nowości na sezon 2026

Forum Webinar – nowości na sezon 2026

Anna Domańska i Paweł Gregorczyk opowiedzieli o nowościach branży stolarki w I połowie 2026 roku. Forum Webinar odbył się w czwartek 21 maja, partnerem wydarzenia była firma RAILING.

Nowe władze POiD i tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej

Nowe władze POiD i tematy XVI Kongresu Stolarki Polskiej

XVI Kongres Stolarki Polskiej: nowe władze POiD, konkurencyjność branży, sukcesja, sprzedaż i wnioski z debaty o rynku stolarki.