Internorm podwoił sprzedaż we Włoszech

Red.: |Data publikacji:

Internorm zorganizował galę z okazji dwóch ważnych rocznic. Jeden z największych producentów okien w Europie świętuje 90-lecie istnienia oraz 30-lecie działalności na włoskim rynku.

W połowie października w Pałacu Kongresowym nad rzeką Garda we Włoszech Internorm zorganizował galę, na którą zaprosił swoich partnerów i dystrybutorów. Jednym z tematów spotkania był rynek włoski i jego sytuacja. Imprezę poprowadził współwłaściciel firmy, Christian Klinger, który opowiedział o historii Internormu na tamtejszym rynku.

Po trudnym początku i niezachęcających eksperymentach w 1991 roku, kierowanie zespołem powierzono Daniele La Sali, obecnemu prezesowi Internorm Italia. Pod jego rządami sprzedaż rosła z roku na rok i dziś Włochy, po Austrii i Niemcach, są trzecim największym rynkiem dla austriackiego producenta. Podsumowano również rok 2020 . Internorm Italia pochwalił się dwukrotnym zwiększeniem obrotów w ostatnim roku! Ponadto zaprezentowane zostały nowości na rynek włoski.

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1