Grupa Top zakończyła działalność

Autor: |Data publikacji:

Grupa TOP, będąca porozumieniem firm z branży technik osłonowych w Polsce, znajduje się w stanie likwidacji.

Grupa TOP została zawiązana w 2017 roku. Stanowiło ją 12 firm oferujących osłony, takie jak markizy oraz wiele rodzajów pergoli. A także obsługę w zakresie produktów premium.

Jak nam powiedział Tomasz Grzegorz, zarządzający porozumieniem, podejmowane były również liczne działania na rzecz uczestników. Miały one na celu wymianę doświadczeń, informacji czy uzupełnianie wiedzy, a także wspólne działania marketingowe. Wydarzeniem budzącym szczególne zainteresowanie klientów były natomiast Dni Otwartych Markiz gromadzące za każdym razem ok. 100 uczestników.

Momentem krytycznym w działalności Grupy TOP był okres pandemii i związana z tym niemożność utrzymywania kontaktów osobistych oraz zawieszenie dni otwartych.

Jak podkreśla Tomasz Grzegorz, ten okres spowodował rozluźnienie współpracy, a w efekcie podjęcie decyzji o likwidacji przedsięwzięcia za zgodą wszystkich uczestników.

Zobacz również

Mateusz Kłosek spotkał się z pracownikami. Sprzedaż Eko-Okien na ostatniej prostej?

Mateusz Kłosek spotkał się z pracownikami. Sprzedaż Eko-Okien na ostatniej prostej?

Na początku tygodnia odbyło się kilka rozmów właściciela Eko-Okien Mateusza Kłoska z grupą pracowników. Rozmowy dotyczyły przyszłej sytuacji firmy i zbliżającej się sprzedaży.

Branża stolarki wspiera sportowców

Branża stolarki wspiera sportowców

Kolejne sukcesy i ciekawe inicjatywy sportowe, w których swój udział mają firmy branży stolarki. Tym razem piszemy o sportach siłowych, dziecięcej i dziewczęcej piłce nożnej, a także o odpowiednich dla tej pory roku konkurencjach - narciarstwie oraz Zimowych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym.

Zapraszamy na konferencję Stowarzyszenia Monterów Stolarki w Poznaniu

Zapraszamy na konferencję Stowarzyszenia Monterów Stolarki w Poznaniu

Konferencja Stowarzyszenia Monterów Stolarki „Nowy wymiar certyfikacji” odbędzie się 4.02.2026 r. w Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej.