Gealan nawiązał współpracę z nowym dostawcą

Red.: |Data publikacji:

W kwietniu Gealan sfinalizował nawiązanie współpracy z firmą Meesenburg. Oficjalne przypieczętowanie tego projektu miało miejsce na stoisku systemodawcy podczas targów Fensterbau Frontale 2024.

Gealan współpraca Messenburg
Ivica Maurović, rzecznik zarządu Gealana (po lewej) oraz Martin Meesenburg, właściciel i dyrektor zarządzający Grupy Meesenburg.

Gealan, systemodawca profili z PCW, oraz Meesenburg, producent artykułów m.in. dla branży okienno-drzwiowej, podjęli decyzję o współpracy „na poziomie produktu i systemu”. Meesenburg oferuje m.in. poszerzenia ościeżnic, profile izolacyjne cokołów i adaptery do standardowych systemów okiennych i drzwi podnoszono-przesuwnych. Firma poszerzy ofertę Gealana o profile izolacyjne przyłączy brzegowych i podstaw, przedłużenia ościeżnic i systemy podtynkowego mocowania okien. Będzie również częściowo dostarczać produkty z linii Blaugelb wyłącznie do tego systemodawcy.

Jak podkreślił Martin Meesenburg, właściciel Grupy Meesenburg:

Wspólnie z firmą Gealan dostarczamy planistom, architektom, generalnym wykonawcom i wykonawcom gotowe elementy łącznie z systemem montażowym umożliwiającym integrację z powłoką budynku.

Podkreślając korzyści, jakie uzyskają nabywcy, dodał:

Musimy zaplanować poszczególne systemy lub produkty i udostępnić je jako całościowe rozwiązanie wraz z dokumentacją.

Zobacz również

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass, należący do 10 największych producentów szyb zespolonych w Polsce, podsumował wyniki finansowe z poprzedniego roku.

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Zambrowski producent okien z PCW i aluminium, firma Monolit, kontynuuje działalność inwestycyjną. Obecnie buduje halę produkcyjną.

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Wartość zamówień pozyskanych przez Grupę Mercor w kwietniu 2024 była wyższa niż rok wcześniej, ale też przewyższyła poziom z marca bieżącego roku.

1